News

Oszczędzaj mądrze na ubrankach dla dziecka

Zarówno bielizna niemowlęca jak i ubranka dla dzieci zużywają się szybko, a nawet jeśli są wytrzymałe, maluch i z nich wyrośniea. Chcemy jednak dawać mu to, co najlepsze. Jak mądrze oszczędzać na ubrankach?
Czytaj dalej

Wyprawka dla noworodka – co zabrać ze sobą do szpitala

Jeśli niedługo masz zostać mamą po raz pierwszy, wyprawa do szpitala będzie pewnie dla Ciebie niemałym stresem. Zamiast pakować się w pospiechu, przygotuj torbę zawczasu.
Czytaj dalej

Jakie ubranka dla małych alergików?

Skóra dzieci jest wrażliwa. Największe wyzwanie to skóra małego alergika. Przy objawach atopowego zapalenia skóry u dziecka trzeba jeszcze bardziej zastanawiać się nad wyborem ubranek, a w szczególności bielizny.
Czytaj dalej

Wygodne ubranka dla małych podróżników

Lato i nadchodzący sezon urlopowy to czas krótszych i długich podróży, również z najmłodszymi. Wiele godzin spędzanych w samochodzie, pociągu, na pieszych i rowerowych wycieczkach – to dla dzieci prawdziwe przeprawy. 
Czytaj dalej

Wakacje coraz bliżej! Letnie ubranka dla dziewczynek

Lato to czas, kiedy mamy jeszcze większą ochotę na to, żeby wyglądać pięknie. Gorące promienie słońca, rodzinne wycieczki, pikniki nad wodą sprawiają, że prawie każda kobieta, niezależnie od wieku, ma ochotę sięgać po zwiewne kwiatowe kreacje. Dziś nasze propozycje lekkich i kolorowych ubranek na lato dla dziewczynek.
Czytaj dalej

Odzież dla niemowląt, jak rozpoznać jej jakość?

Niemowlak nie powie ci, kiedy będzie mu niewygodnie. Gdy ubranko będzie go drapać, uwierać lub uczulać. Poznasz to po jego częstym płaczu, rozdrażnieniu i po nieprzespanych nocach. Słabej jakości ubranka będą gorzej zachowywać się w praniu i mogą nie nadawać się do użytku nawet po kilku założeniach. 
Czytaj dalej

Wiosennych outfitów ciąg dalszy

Według wielu osób wiosna jest najpiękniejszą porą roku. Takie zdaniem jest w pełni uzasadnione, cóż jest bowiem przyjemniejszego niż wiosenne spacery z rodziną w otoczeniu coraz bujniejszej zieleni i kwiatów? Chyba tylko podziwianie swojego dziecka w pięknym wiosennym ubranku, wesoło bawiącego się na dworze. Dziś kilka wiosennych propozycji.
Czytaj dalej

Jedziemy na majówkę!

ługi majowy weekend coraz bliżej. Wszyscy liczymy, jak co roku, na piękną pogodę. Mamy jednak również jak zawsze świadomość, że może być różnie. Początek maja to czas, gdy dziecko warto jeszcze ubierać „na cebulkę”. Jeśli zabierasz swoją pociechę na wycieczkę, przeczytaj, co spakować do walizki, by w razie czego kapryśna pogoda was nie zaskoczyła.
Czytaj dalej

Stylowe ubranka na specjalne okazje

Również w życiu maluchów zdarzają się okazje, kiedy należy prezentować elegancko i z klasą. Wiele dzieci, szczególnie dziewczynek, lubi stylowe, ładne ubranka. Chyba przede wszystkim lubią je zaś mamy, ciocie i babcie. Trudno o bardziej uroczy widok, niż nasza pociecha w pięknym wyjściowym stroju, odświętnym nastroju i uśmiechnięta od ucha do ucha.
Czytaj dalej

Prezenty na baby shower!

Tradycja baby shower, jak nie trudno się domyślić, przywędrowała do nas ze Stanów. To zwyczaj nie tylko miły, ale również bardzo przydatny. Baby shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy przez jej przyjaciółki i krewne, jeszcze przed narodzinami dziecka. Nazwa (shower – ang. prysznic) odnosi się do obsypywania mamy prezentami dla noworodka. 
Czytaj dalej