News

Najwygodniejszy kaftanik niemowlęcy

Kaftanik to klasyczny element niemowlęcej garderoby. Jego tradycja jest bardzo długa. Obecnie dostępnych jest klika rodzajów kaftaników różniących się miedzy sobą sposobem zakładania. Który kaftanik niemowlęcy będzie najwygodniejszy?
Czytaj dalej

Jesienna wyprawka dla niemowlaka

Jesień to doskonały czas na spacery z maluchem. Nie obawiaj się niższych temperatur! Wystarczy, że odpowiednio ubierzesz niemowlę i możesz spacerować z wózkiem nawet parę godzin.
Czytaj dalej

Ubranka niezbędne w pierwszym roku życia dziecka

Dzieci rosną tak szybko, że nim się obejrzysz, zamiast śpiochów kupować będziesz dżinsy i T-shirty. Zanim jednak to nastąpi, czeka cię skompletowanie wyprawki dla niemowlaka. Jakie ubranka są niezbędne w pierwszym roku?
Czytaj dalej

Jak prać ubranka dla niemowląt?

Pranie bielizny niemowlęcej to spore wyzwanie. Ubranka nie tylko mają zachować kolory i ładny wygląd. Przede wszystkim, po praniu, muszą być miękkie i delikatne dla skóry dziecka.
Czytaj dalej

Oszczędzaj mądrze na ubrankach dla dziecka

Zarówno bielizna niemowlęca jak i ubranka dla dzieci zużywają się szybko, a nawet jeśli są wytrzymałe, maluch i z nich wyrośniea. Chcemy jednak dawać mu to, co najlepsze. Jak mądrze oszczędzać na ubrankach?
Czytaj dalej

Wyprawka dla noworodka – co zabrać ze sobą do szpitala

Jeśli niedługo masz zostać mamą po raz pierwszy, wyprawa do szpitala będzie pewnie dla Ciebie niemałym stresem. Zamiast pakować się w pospiechu, przygotuj torbę zawczasu.
Czytaj dalej

Jakie ubranka dla małych alergików?

Skóra dzieci jest wrażliwa. Największe wyzwanie to skóra małego alergika. Przy objawach atopowego zapalenia skóry u dziecka trzeba jeszcze bardziej zastanawiać się nad wyborem ubranek, a w szczególności bielizny.
Czytaj dalej

Wygodne ubranka dla małych podróżników

Lato i nadchodzący sezon urlopowy to czas krótszych i długich podróży, również z najmłodszymi. Wiele godzin spędzanych w samochodzie, pociągu, na pieszych i rowerowych wycieczkach – to dla dzieci prawdziwe przeprawy. 
Czytaj dalej

Wakacje coraz bliżej! Letnie ubranka dla dziewczynek

Lato to czas, kiedy mamy jeszcze większą ochotę na to, żeby wyglądać pięknie. Gorące promienie słońca, rodzinne wycieczki, pikniki nad wodą sprawiają, że prawie każda kobieta, niezależnie od wieku, ma ochotę sięgać po zwiewne kwiatowe kreacje. Dziś nasze propozycje lekkich i kolorowych ubranek na lato dla dziewczynek.
Czytaj dalej

Odzież dla niemowląt, jak rozpoznać jej jakość?

Niemowlak nie powie ci, kiedy będzie mu niewygodnie. Gdy ubranko będzie go drapać, uwierać lub uczulać. Poznasz to po jego częstym płaczu, rozdrażnieniu i po nieprzespanych nocach. Słabej jakości ubranka będą gorzej zachowywać się w praniu i mogą nie nadawać się do użytku nawet po kilku założeniach. 
Czytaj dalej