Blog

Najwygodniejsze ubranie do zabawy!

Dla małego dziecka zabawa tym, czym dla starszej osoby nauka. W początkowym etapie życia jest ona najważniejsza, dlatego tak ważne jest, by nic nie krępowało ruchów malucha podczas beztroskich szaleństw. Dziś prezentujemy najwygodniejsze ubranka do zabawy w domu, przedszkolu i na dworze.
Czytaj dalej

Na co zwracać szczególną uwagę, kupując ubranka niemowlęce

Kupując ubranka niemowlęce, powinniśmy zwracać uwagę na kilka ważnych kwestii. O komforcie malucha zadecyduje nie tylko rozmiar i rodzaj wybranej bielizny. Jakie ciuszki wybierać i co warto uwzględnić podczas zakupów?
Czytaj dalej

Najwygodniejszy kaftanik niemowlęcy

Kaftanik to klasyczny element niemowlęcej garderoby. Jego tradycja jest bardzo długa. Obecnie dostępnych jest klika rodzajów kaftaników różniących się miedzy sobą sposobem zakładania. Który kaftanik niemowlęcy będzie najwygodniejszy?
Czytaj dalej

Jesienna wyprawka dla niemowlaka

Jesień to doskonały czas na spacery z maluchem. Nie obawiaj się niższych temperatur! Wystarczy, że odpowiednio ubierzesz niemowlę i możesz spacerować z wózkiem nawet parę godzin.
Czytaj dalej

Ubranka niezbędne w pierwszym roku życia dziecka

Dzieci rosną tak szybko, że nim się obejrzysz, zamiast śpiochów kupować będziesz dżinsy i T-shirty. Zanim jednak to nastąpi, czeka cię skompletowanie wyprawki dla niemowlaka. Jakie ubranka są niezbędne w pierwszym roku?
Czytaj dalej

Jak prać ubranka dla niemowląt?

Pranie bielizny niemowlęcej to spore wyzwanie. Ubranka nie tylko mają zachować kolory i ładny wygląd. Przede wszystkim, po praniu, muszą być miękkie i delikatne dla skóry dziecka.
Czytaj dalej

Oszczędzaj mądrze na ubrankach dla dziecka

Zarówno bielizna niemowlęca jak i ubranka dla dzieci zużywają się szybko, a nawet jeśli są wytrzymałe, maluch i z nich wyrośniea. Chcemy jednak dawać mu to, co najlepsze. Jak mądrze oszczędzać na ubrankach?
Czytaj dalej

Wyprawka dla noworodka – co zabrać ze sobą do szpitala

Jeśli niedługo masz zostać mamą po raz pierwszy, wyprawa do szpitala będzie pewnie dla Ciebie niemałym stresem. Zamiast pakować się w pospiechu, przygotuj torbę zawczasu.
Czytaj dalej

Jakie ubranka dla małych alergików?

Skóra dzieci jest wrażliwa. Największe wyzwanie to skóra małego alergika. Przy objawach atopowego zapalenia skóry u dziecka trzeba jeszcze bardziej zastanawiać się nad wyborem ubranek, a w szczególności bielizny.
Czytaj dalej

Wygodne ubranka dla małych podróżników

Lato i nadchodzący sezon urlopowy to czas krótszych i długich podróży, również z najmłodszymi. Wiele godzin spędzanych w samochodzie, pociągu, na pieszych i rowerowych wycieczkach – to dla dzieci prawdziwe przeprawy. 
Czytaj dalej